Bezplatné poradenství

V aktuální situaci roku 2021 je kvůli rychlému růstu poptávky zvlášť nejasná cena

Každý prodej je jiný a každý případ vyžaduje svůj vlastní přístup

Osobní i telefonické konzultace zdarma

Obecné informace jsou na úvod dobré, ale rozhodující je pak vždycky konkrétní situace. Jak se správně rozhodnout a co a jak přesně dělat v pravý čas se nikde vyčíst nedá. Přínosem je i nezaujatý pohled, odstup.

Často se mi podaří už při prvním kontaktu se zájemcem vyhmátnout v rámci bezplatného poradenství to podstatné, co výrazně pomůže prodeji a co majitel nemusí sám vidět.

Zkušenosti ze stovek případů a dvacet let praxe, plus specifická kombinace techniky, práva, obchodu mi pomáhají vyřešit i situace, kdy se prodej z nějakého důvodu nedaří, třebaže i s nějakou RK.

konzultace, bezplatné poradenství Petr Štěrba
Bezplatné poradenství Petr Štěrba

V první řadě pozorně poslouchám, protože každý člověk je v jedinečné situaci a pro nalezení nejlepšího řešení může být zásadní něco jiného. To se pak samozřejmě týká i selekce mezi zájemci o koupi, tedy aby se vše "potkalo".

Typické jsou také řešení návazností prodeje jednoho a koupě jiného bydlení, a potřebných termínů a peněžních toků. Teď je navíc nutné co nejlépe zohlednit a využít aktuální situaci na trhu, i odhadnout vývoj na současném turbulentním se trhu.

Aktuálně je také obížné najít a koupit vhodnou nemovitost, jak často ruku v ruce s prodejem lidé potřebují. Zařadil jsem proto bezplatnou odbornou pomoc založenou na ověřené značce Realitní LUPA.

Ukázka prodaných nemovitostí díky Expertnímu prodeji

Menu služeb/pomoci

Konzultace zdarma

Postavení nemovitosti na aktuálním trhu, dosažitelná cena. Výhody, nevýhody i rizika různých přístupů, s ohledem na situaci a záměry, jaké máte

Napište mi !

Petr Štěrba