Bezplatné poradenství

v turbulentní situaci podzimu 2022

Každý prodej je originál a každý případ vyžaduje něco jiného

Osobní i telefonické konzultace zdarma

Obecné informace jsou na úvod dobré, ale rozhodující je pak vždycky konkrétní situace nemovitosti, nyní i aktuální specifická situace trhu na podzim 2022. Jak se správně rozhodnout a co a jak přesně dělat v pravý čas se nikde vyčíst nedá. Přínosem je i nezaujatý pohled, odstup.

Často se mi podaří už při prvním kontaktu se zájemcem vyhmátnout v rámci bezplatného poradenství to podstatné, co výrazně pomůže prodeji a co majitel nemusí sám vidět.

Zkušenosti ze stovek případů a dvacet let praxe, plus specifická kombinace techniky, práva, obchodu pomáhají vyřešit i situace, kdy se prodej z nějakého důvodu nedaří, třebaže i s nějakou RK.

konzultace, bezplatné poradenství Petr Štěrba
Bezplatné poradenství Petr Štěrba

V první řadě pozorně poslouchám, protože každý je v jedinečné situaci a pro nalezení nejlepšího řešení může být zásadní něco jiného. To se pak samozřejmě týká i selekce mezi zájemci o koupi, tedy aby se vše "potkalo".

Typické jsou také řešení návazností prodeje jednoho a koupě jiného bydlení, a potřebných termínů a peněžních toků. Teď je navíc nutné co nejlépe zohlednit aktuální situaci na turbulentním trhu.

Aktuálně je také obížné najít a dobře koupit vhodnou nemovitost, jak často ruku v ruce s prodejem lidé potřebují,  většina nabídek je nyní předražených. Zařadil jsem proto bezplatnou odbornou pomoc založenou na osvědčené značce Realitní LUPA.

Ukázka prodaných nemovitostí díky Expertnímu prodeji

Menu služeb/pomoci

Konzultace zdarma

Postavení nemovitosti na aktuálním trhu, dosažitelná cena. Výhody, nevýhody i rizika různých přístupů, s ohledem na situaci a záměry, jaké máte

Napište mi !

Petr Štěrba