Expertní prodej

Prodej nemovitosti s pomocí experta má šanci na úspěch i v době od jara 2020

Expertní prodej je spolehlivá alternativa běžného zprostředkování RK a umožňuje prodat nemovitost co nejlépe a nejefektivněji

Moje pomoc jako kvalifikovaného experta se osobně zaměřuje na činnosti, které mají pro úspěch prodeje ten největší přínos. V současné době maximálně zohledňuji aktuální situaci na trhu nemovitostí.

Pomoc experta zcela nahradí práci klasické realitní kanceláře i pro lidi, kteří nechtějí prodávat s běžnými makléři nebo by si to nemohli dovolit kvůli výši jejich provize, sám mám na to dost kritický pohled, nebo kteří prostě nemají realitky nebo realitní makléře rádi.

Odměna je až po úspěšném prodeji, a to je moje další motivace. Nejčastější výše odměny je 2%, v Praze i méně, z dosažené prodejní ceny.  Vždy se snažím dosáhnout co nejlepšího přínosu pro majitele, co nejlepšího poměru "cena/výkon" - odměna je nastavena na férové úrovni.

Vlídný přístup a vzájemná důvěra je pro mě důležitá, stejně jako spolehlivost; obojí významně napomáhá úspěšnému průběhu.

 

Při Expertním prodeji provedu zejména:

 • 1
  Stanovím tržní cenu (odhad) a prodejnost - dobu, horizont prodeje, s ohledem na aktuální situaci. Nabídkovou cenu stanovíme společně s majitelem.
 • 2
  Navrhnu optimální prodejní plán a nejlepší prodejní marketing, šitý na míru Vaší nemovitosti včetně reklamy & pořídím kvalitní fotodokumentaci.
 • 3
  Zajistím inzerci na důležitých realitních portálech jako jsou sreality.cz, reality.cz, reality.idnes.cz a na mnoha dalších účinných placených místech na webu. Poradím a pomohu Vám také s přípravou na prohlídku.
 • 4
  Prověřuji zájemce o koupi, posuzuji jejich schopnosti nemovitost zaplatit a jejich celkovou připravenost ke koupi. Jednám se zájemci o koupi a vyjednávám o nejlepších podmínkách kupní smlouvy.
 • 5
  Předkládám návrhy smluvního zajištění. Projednávám návrh smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvy, nebo smlouvy o převodu družstevního podílu či úschovní smlouvy. Připravuji návrh na vklad do katastru nemovitostí a hlídám průběh řízení o povolení vkladu vlastnického práva do katastru nemovitost. Zabývám se včasným uvolněním peněz z úschovy ve prospěch majitele.
 • 6
  Komunikuji se všemi účastníky, informuji Vás, zabývám se Vašimi problémy a řeším je, dokud není vše úspěšně dotaženo do konce.

Proč Expertní prodej:

 • 1
  Efektivní pomoc za férovou odměnu; vysoká úspěšnost, nejlepší poměr Přínos/Cena
 • 2
  Osobní péče zkušeného odborníka, přívětivý přístup, spolehlivost
 • 3
  Spolehlivý prodej za nejlepších podmínek, s ohledem na současné příležitosti

Kontaktujte mě telef.  nebo níže pro další info

Petr Štěrba kontakt