Expertní prodej

Prodej nemovitosti s pomocí experta má šanci na úspěch i v době od jara 2020

Expertní prodej je efektivní alternativa klasického zprostředkování a dává šanci prodat nemovitost i v době během a po COVID-19

Moje pomoc jako kvalifikovaného experta se osobně zaměřuje na činnosti, které mají pro úspěch prodeje tu největší hodnotu. V současné době maximálně zohledňuji aktuální situaci na trhu nemovitostí, v důsledku COVID-19.

Pomoc experta je i pro lidi, kteří nechtějí prodávat s realitkami nebo by si to nemohli dovolit kvůli výši jejich provize, nebo kteří prostě nemají realitky nebo realitní makléře rádi.

Odměna je až po úspěšném prodeji, a to je moje další motivace.Nejčastější výše odměny je 2% z dosažené prodejní ceny.  Vždy se snažím dosáhnout co nejlepšího přínosu pro majitele oproti nákladům, odměna je nastavena na férové úrovni.

Můžete si také vyzkoušet dva měsíce bez písemné smlouvy a pak se rozhodnout, zda pokračovat. Důvěra je pro mě důležitá.

 

Při Expertním prodeji provedu zejména:

 • 1
  Stanovím tržní cenu (odhad) a prodejnost - dobu, horizont prodeje, s ohledem na aktuální situaci
 • 2
  Navrhnu optimální prodejní plán a nejlepší prodejní marketing, šitý na míru Vaší nemovitosti včetně reklamy & pořídím kvalitní fotodokumentaci.
 • 3
  Zajistím inzerci na důležitých realitních portálech jako jsou sreality.cz, reality.cz, reality.idnes.cz a na mnoha dalších účinných placených místech na webu. Poradím a pomohu Vám také s přípravou na prohlídku.
 • 4
  Prověřuji zájemce o koupi, posuzuji jejich schopnosti nemovitost zaplatit a jejich celkovou připravenost ke koupi. Jednám se zájemci o koupi a vyjednávám o nejlepších podmínkách kupní smlouvy.
 • 5
  Předkládám návrhy smluvního zajištění. Projednávám návrh smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvy, nebo smlouvy o převodu družstevního podílu či úschovní smlouvy. Připravuji návrh na vklad do katastru nemovitostí a hlídám průběh řízení o povolení vkladu vlastnického práva do katastru nemovitost. Zabývám se včasným uvolněním peněz z úschovy ve prospěch majitele.
 • 6
  Komunikuji s klientem - s Vámi, informuji Vás, zabývám se Vašimi problémy a řeším je, dokud není vše úspěšně dotaženo do konce.

Proč Expertní prodej:

 • 1
  Efektivní pomoc za férovou odměnu; nejlepší poměr Přínos/Cena
 • 2
  Osobní péče zkušeného odborníka, přívětivý přístup
 • 3
  Šance úspěšně prodat i v tuto dobu, kdy se prodá jen menší část nemovitostí na trhu. Těch nejlépe prodávaných.

Kontaktujte mě telef.  nebo níže pro další info

Petr Štěrba kontakt