Osobní konzultace zdarma

Vysvětlím postavení Vaší nemovitosti na trhu, srovnám jednotlivé možnosti, výhody, nevýhody i rizika různých přístupů a nabídnu řešení možného prodeje vztažené ke konkrétnímu případu - tedy k prodeji Vaší nemovitosti.

Zavolejte nebo napište pro další info nebo konzultaci zdarma.

Každý prodej je jiný a každá nemovitost i její majitel vyžadují specifický přístup

Obecné informace a rady, jako jsou třeba články na tomto webu, jsou určitě dobrá věc, ale situace a konkrétní podmínky jsou rozhodující. To se nikde vyčíst nedá, každý případ je specifický, zkušenosti, odstup a nadhled jsou nutné.

Často se mi podaří již při prvním kontaktu se zájemcem vyhmátnout to podstatné, co výrazně pomůže prodeji a co jako majitel nemusíte na první pohled vidět. Mám zkušenosti ze stovek realizovaných případů a dokážu pomoci i s řešením situací, kdy se prodej nedaří, ať už prodáváte momentálně sami nebo s pomocí realitní kanceláře.

Za důležité považuji také schopnost naslouchat a být vnímavý vůči svému protějšku, protože každý člověk je v jedinečné situaci a pro nalezení nejlepšího přístupu k řešení to může být důležité. Typické jsou také řešení návazností prodeje jednoho a koupě jiného bydlení.