Stránka nebo obsah, který jste hledali, byl pravděpodobně v rámci tohoto webu přemístěn jinam. Zkuste se zde prosím  porozhlédnout nebo mne kontaktujte.

Jak prodat byt, dům nebo nemovitost...

Prodat nemovitost co nejlépe není snadné. Na těchto poradenských stránkách se dozvíte, jak na to. 

Rady, tipy a návody, jak úspěšně prodat vaši nemovitost

na základě dlouholeté praxe a stovek realizovaných případů

0
spokojených zákazníků
92,4 % úspěšnost prodeje
0
let praktických zkušeností
96,5 % index spokojenosti klientů

Pan Štěrba nám pomohl realizovat postupně prodej tří a koupi jedné nemovitostí a to k naší naprosté spokojenosti. Vše proběhlo hladce a podařilo se mu vše potřebně skloubit a navázat. Pan Štěrba rozumí své práci, dělá ji poctivě, profesionálně a evidentně rád.

Milena a Josef Bisovi
Praha

Reference Petr Štěrba foto

Petr Štěrba nabízí ojedinělou služba na trhu nemovitostí. Nejvíce oceňuji jeho osobní přístup a odborné znalosti. Pomohl mi ochotně i s koupí jiné nemovitosti. Doporučuji všem, kteří chtějí prodat nemovitost. Petr Štěrba pomůže k prodeji každému.

Alexander Lang
Pardubice

Reference Petr Štěrba foto

Na pana Štěrbu jsem narazila při hledání vhodného průvodce prodeje nemovitosti na webu. Líbila se mi jeho profesionalita, osobní zkušenost, sympatičnost. A právě jeho profesionalita, pečlivost a otevřené jednání vedly k úspěchu. Proto jsem se na něho obrátila i později, s další podobnou věcí, opět k naprosté spokojenosti.

Jana Preti,  Praha 6

 

Něco o mně

Důvod, proč jsem se kdysi začal věnovat otázkám kolem nemovitostí, je velmi osobní. Kupoval jsem v Praze byt, bylo to přes realitní kancelář, a myslel jsem si, že když už dám dohromady peníze na zaplacení, tak vše díky zprostředkovateli proběhne hladce.  Bylo to ale jinak.

Realitka zajistila podání na katastr tak, že bylo po několika měsících zamítnuto. Ani na druhý, opravený pokus se vklad realitce nepodařil (problém byl u prodávajících, rozvedených manželů.

V bytě jsem už byl kompletně nastěhován, peníze jsem dávno předtím zaplatil do úschovy, jenže mezitím značně vzrostly ceny na trhu, a tak majitelku napadlo, že bude výhodnější byt prodat někomu jinému a dostat z prodeje ještě víc ...