Osobní konzultace zdarma

Vysvětlím postavení Vaší nemovitosti na současném trhu, srovnám jednotlivé možnosti, výhody, nevýhody i rizika různých přístupů, s ohledem na situaci a záměry, jaké máte

Zavolejte nebo napište pro další info nebo konzultaci zdarma

Každý prodej je jiný a každá nemovitost i její majitel vyžadují specifický přístup. Nyní k tomu přistupuje situace, která tu nikdy nebyla.

Obecné informace a rady jsou určitě dobrá věc, nicméně rozhodující jsou pak vždy nastalé situace a konkrétní podmínky. Ke správnému rozhodování a jednání v pravý čas jsou nutné zkušenosti a dovedností získané dlouhou praxi ze stovek případů. Potřeba je i nezaujatý pohled, odstup.

Součástí bezplatného poradenství může být také ocenění nemovitosti včetně stanovení doby,  časového horizontu prodeje. Je to to nejlepší, co pro plánovaný prodej můžete udělat.

Často se mi podaří již při prvním kontaktu se zájemcem vyhmátnout to podstatné, co výrazně pomůže prodeji a co jako majitel nemusíte na první pohled vidět. Mám zkušenosti ze stovek realizovaných případů a dokážu pomoci i s řešením situací, kdy se prodej nedaří, ať už prodáváte momentálně sami nebo s pomocí realitní kanceláře.

Za důležité považuji také schopnost naslouchat a být vnímavý vůči svému protějšku, protože každý člověk je v jedinečné situaci a pro nalezení nejlepšího přístupu k řešení to může být důležité.  To se samozřejmě týká i potenciálních zájemců o koupi, tedy aby se vše "potkalo". Typické jsou také řešení návazností prodeje jednoho a koupě jiného bydlení.

Velkou přidanou hodnotu je nyní co nejlepší zohlednění aktuální situace na trhu, využití příležitostí, i zohlednění odhadu budoucího vývoje na současném, rychle měnícím se trhu.