Osobní konzultace zdarma

Vysvětlím postavení Vaší nemovitosti na současném trhu, srovnám jednotlivé možnosti, výhody, nevýhody i rizika různých přístupů.

Zavolejte nebo napište pro další info nebo konzultaci zdarma.

Každý prodej je jiný a každá nemovitost i její majitel vyžadují specifický přístup. Nyní k tomu počínaje jarem 2020 přistupuje situace, která tu nikdy nebyla.

Obecné informace a rady, jako jsou třeba články na tomto webu, jsou určitě dobrá věc, ale situace a konkrétní podmínky jsou rozhodující. To se nikde vyčíst nedá, každý případ je specifický, zkušenosti, odstup a nadhled jsou nutné. Od jara 2020 tu k tomu máme zcela novou situaci na trhu, kdy mnohé staré pravdy přestaly nebo přestávají platit a nové se vytvářejí.

Součástí bezplatného poradenství může být také ocenění nemovitosti včetně stanovení doby,  časového horizontu prodeje. Je to to nejlepší, co pro plánovaný prodej můžete udělat.

Často se mi podaří již při prvním kontaktu se zájemcem vyhmátnout to podstatné, co výrazně pomůže prodeji a co jako majitel nemusíte na první pohled vidět. Mám zkušenosti ze stovek realizovaných případů a dokážu pomoci i s řešením situací, kdy se prodej nedaří, ať už prodáváte momentálně sami nebo s pomocí realitní kanceláře.

Za důležité považuji také schopnost naslouchat a být vnímavý vůči svému protějšku, protože každý člověk je v jedinečné situaci a pro nalezení nejlepšího přístupu k řešení to může být důležité.  To se samozřejmě týká i potenciálních zájemců o koupi, tedy aby se vše "potkalo". Typické jsou také řešení návazností prodeje jednoho a koupě jiného bydlení.

Velkou přidanou hodnotu je nyní co nejlepší zohlednění aktuální situace na trhu, kombinovaný s prognózou budoucího vývoje.